Owner November 20, 2018 Visi no responses

Īpašuma apdrošināšana ir kaut kas, par ko aizdomājas pilnīgi visi nekustamo īpašumu turētāji. Lai vai cik pārliecināts tu būtu, ka tev šāda apdrošināšana nav nepieciešama, vienmēr ir drošāk tomēr iegādāties to. Dzīvē notiek dažādi – it īpaši brīžos, kad tu to vismazāk gaidi.

Bet ir viena problēma – kuru apdrošināšanas uzņēmumu tad izvēlēties? Kura ir visizdevīgākā un piemērotāka tieši tev?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem, mēs visu izdarijām tavā vietā. Proti, apskatijām visas iespējamās apdrošināšanas firmas, kuras piedāvā īpašumu apdrošināšanu un izvēlējāmies tās, kuras ir vis atbildīgākās pret klientiem un visizdevīgākās.

Pietiek lieki runāt – ķeramies klāt!

Seesam

īpašuma apdrošināšana

Seesam ir viena no vecākajām apdrošināšanas firmām Latvijā, kura darbojas jau kopš 1993.gada. Tas jau vien liecina to, ka Seesam ir uzticams apdrošinātājs.

Uzņēmums piedāvā vairāk kā 10 dažādas apdrošināšanas iespējas, bet mums visvairāk interesē tieši īpašuma apdrošināšana.

Seesam nekustamā īpašuma apdrošināšana ir izveidota tā, lai nodrošinātu vispārīgu finansiālu aizsardzību, tāpēc vienlaicīgi ir iespējams apdrošināt mājoklī esošās mantas, īpašnieka civiltiesisko atbildību un īpašnieku un tā ģimenes locekļus pret nelaimes gadījumiem. 

Pie Seesam ir iespējams apdrošināt jebkādu nekustamo īpašumu neatkarīgi no tā vai tā ir tikai zeme vai māja, vai garāža.

Vēl, kas interestanti ir tas, ka Seesam piedāvā, pēc vienošanās, apdrošināt ēkas, kuras ir rekonstrukcijas stadijā.

Lai redzētu cenas – nepieciešams vai nu izveidot profilu viņu portālā, vai arī piezzvanīt un apjautāties uz Seesam kontakttālruni – 67 06 10 00

 

Ergo

ergo

Ergo ir viena no pazīstamākajām apdrošināšanas firmām Latvijā. Tāpat kā Seesam arī Ergo ir viens no vecākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem.

Uzņēmums piedāvā principā visa veida īpašumu apdrošināšanu un arī papildus piedāvā apdrošināt iedzīvi, bet tikai tad, ja iedzīve nav vecāka par 10 gadiem un vēl labāk izklausās tas, ka iedzīves aprošināsana attiecas uz visu pasauli, nevis tikai Latvijas teritorijā.

Apdrošināšana sedz:

 • ugunsnelaimes, eksplozijas, zibens spēriena radītus zaudējumus
 • ūdensvada, kanalizācijas vai apkures sistēmu avārijas radītus zaudējumus
 • dabas stihiju radītus bojājumus
 • zādzības, ielaušanās un vandālisma sekas
 • pārsprieguma radītus zaudējumus
 • speciālista izsaukumu un palīdzību mājās, ja rodas neparedzēts atgadījums

Lai iegādātos apdrošināšanas polisi mājoklim sazinies ar kādu no ERGO pārstāvjiem – 1887, vai arī turpat Ergo mājas lapā.

Balta

Balta ir atzīts kā Nr.1 apdrošinātājs Latvijā. Kāpec? Jo uzņemums ir vislielākais apdošināšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums ir labākais visās nozarēs – apkalpošanas kvalitātē, apmiernāti dabinieki, izmaksātajās kompensācijās, kā arī Balta klienti ir visapmierinātākie klienti.

Ja pirksi īpašuma apdrošināšanu internetā, saņemsi 15% atlaidi savai polisei.

Ar BALTA vari apdrošināt:

 • Nekustamais īpašums
  Dzīvoklis, privātmāja, rindu māja, palīgēkas – īpašums, kas tiek izmantots privātām vajadzībām un kurā netiek veikta komercdarbība.
 • Kustamā manta
  Manta, kas atrodas apdrošinātajā īpašumā – ēkā, dzīvoklī un/vai iežogotā teritorijā.
 • Civiltiesiskā atbildība
  Ar vispārīgās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu Tu apdrošināsi savu atbildību par zaudējumiem, kurus vari nodarīt trešajām personām. Segumā būs iekļauta arī atlīdzība par zaudējumiem, kurus Tu citiem vari nodarīt kā gājējs, velosipēdists vai nekustamā īpašuma īpašnieks. Tāpat vispārīgās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana sedz Tava mājdzīvnieka nodarītos zaudējumus trešajām personām, kā arī ietver Tavu nepilngadīgo bērnu civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.
 • Elektronisko risku apdrošināšana
  Apdrošini savas elektroniskās ierīces pret salūšanu vai bojāeju, kas radusies elektroapgādes traucējumu dēļ, piemēram, no elektroapgādes pārtraukuma, barošanas sprieguma novirzes, pārsprieguma u. tml.

BTA

BTA

 

Uzņēmuma radies 1993. gadā – BTA ir liela pieredze un tikpat lielas ambīcijas izaugsmei. To raksturo inovācijas, efektivitāte un profesionāla komanda ar teju 1000 darbiniekiem visā Baltijā.

BTA zīmols 24 gadu laikā kļuvis atpazīstams ne tikai Baltijā, bet arī Eiropā. BTA ir vārds, kas saistās ar uzticamību un stabilitāti, kas var palīdzēt virzīties caur nenoteiktības jūru līdzīgi kā varens kuģis virza tevi cauri vētrai, pieturoties uzņemtajam virzienam.

Tāpat kā BALTA, arī BTA piedāvā apdrošināt savu īpašumu ārpus Latvijas – visā Eiropā.

BTA ipašuma apdrošināša – Kapēc Izvēlēties to?

Kā jau iepriekš minēju – BTA darbojas kopš 1993.gada, jau veselus 24 gadus. Tātad uzņēmums ir uzticams un klienti ir apmierināti ar BTA piedāvātajiem pakalpojumiem.

Ar BTA vari apdrošināt pilnībā jebkādu īpašumu sākot no privātmājas līdz pat savai pirtij vai garāžai.

Vēl interesanti tas, ka tad kad apdrošini ēku, papildus tiek apdrošinātas arī iekšējā un ārēja apdare, kā arī mājokļa komunikācijas sistēmas (cauruļvadi, elektroinstalācijas, apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas u.tml.)

Aprēķini sava īpašuma apdrošināšanas maksu šeit

Gjensidige

Gjensidige

Gjensidige ir Norvēģijas apdrošināšanas uzņēmums kurš darbojas jau 200 gadus! ADB “Gjensidige” ir Norvēģijas lielākās apdrošināšanas kompānijas meitas uzņēmums, kas Baltijas valstīs darbojas jau vairāk nekā 10 gadus.

Uzņēmuma nekustamā īpašuma apdrošināšana privātpersonām saucās kā “MAXI Polise”

To ir ērti nokārtot internetā un, ja pirksi polisi uz gadu, tad jāmaksā būs tikai par 10 mēnešiem nevis 12.

Arī civiltiesiskā apdrošināsana ir iekļauta tava mājokļa polisē. Kā arī visās piedāvātajās polisēs ir iekļauta meistara izsaukšana uz mājas 24/7 pilnībā bez maksas.

Ko var vairāk vēlēties vai ne?

Un kā jau visām apdrošināšanas kompānijām – iekļauj polisē arī mantiskā apdrošināšana un nelaimes gadījumu apdrošināšana.

Ko tad Izvēlēties?

Izvēlē ir Jūsu rokās, uzmanīgi izlaisiet vairākkārt katra apdrošinātāju piedāvājumu un izziniet viņu cenas. Nav nepieciešams sasteigt, jo beigās var gadīties, ka nopērkat dārgu polisi, bet izrādās, ka varējāt iegūt to par lētāku naudu un pat ar vairāk priekšrocībām.

Dažreiz ir arī tā, ka labāk ir pirkt dārgāku, nekā lētāku, jo ne vienmēr lētais ir tas labākais variants!

Nepietiek naudas apdrošināšanai? Tā nav problēma – ieskaties šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *