A2 Agency
E-pasts
info@a2agency.lv
Vietne
www.a2agency.lv
Telefons
+371 266 70 261

Efektīvs risinājums nekustamā īpašuma pārdošanā no A2 Agency – Jūsu atslēga izdevīgam darījumam. Aģentūra garantē, Jūs būsiet apmierināti ar  darba rezultātiem un ieteiksiet saviem draugiem un paziņam.

Par A2 Agency

Kompānjā ir pirmklasīgu mākleru komanda dzīvojamo nekustamo īpašumu ekonomiskā un augstākās klases segmentā ar pieredzi Latvijā un ārzemēs kopš 2010. gada.
Uz doto brīdi A2 Agency klienti ir gan privātpersonas un  juridiskas personas, kā arī daudzdzīvokļu namu attīstītāji Rīgā un Rīgas rajonā.

Spēcīga  pārdošanas skola

Šodien nav pietiekami tikai izskatīties labi un labi runāt. A2 Agency pastāvīgi mācās un ievieš dažādas  pārdošanas metodes lai nodrošinātu maksimālu atdevi.

Pareizs mārketings

Kompānija veic visus objekta sagatavošanās darbus – raksta individuālus pārdošanas tekstus, veic profesionālu foto un video uzņemšanu, izstrādā reklāmas un prezentācijas materiālu dizainu.

Garantējam kompetentu juridisko atbalstu

Pateicoties aģentūras pieredzei un izglītībai, aģentūra pārzin nekustāmā īpašuma Latvijā pirkšanas – pārdošanas juridiskās nianses, lai varētu parezi un izdevīgi veikt darījumu. ​ ​​

Nekustamā īpašuma aģentūras cenas:

Ja interesē citas mākleru firmas, tās var atrast šeit.