Ekocentrs
E-pasts
info@ekocentrs.lv
Vietne
ekocentrs.lv
Telefons
67280080 / 22304755
Adrese
Cēsu 31-3, 426.kab, Rīga, LV-1012

Ekocentrs – 20 gadus Latvijā

Ekocentrs aģentūra ir dzimusi 1998. gada augusta mēnesī un ir viena no vecākajām mākleru firmām Lavijā. Tai ir ļoti liels nekustamo īpašumu klāsts, kā arī ir spējīgi piemeklēt tev atbilstošu īpašumu pat ja tas vēl nav aģentūras piedāvājumā.

Mērķis

Kompānijas mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālo risinājumu dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas-pārdošanas-nomas palīdzību.

Ganrīz visiem Ekocentrs mākleriem ir juridiskā izglītība, tāpēc  vienmēr var nodrošināt  juridiski nevainojamu darījumu ar maksimālu labumu klientam.

Ekocentrs priekšrocība ir tas, ka vienmēr darbinieki ir orientēti uz nodevumu. Mērķis ir ne tikai pārdot nekustamo īpašumu, bet arī pārliecināties, ka pārdevējs ir saņēmis pilnu naudas summu, bet pircējs – nopirkto īpašumu.

Ekocentrs Sadarbība

Mākleru firma strādā gan ar privātiem klientiem, gan ar apbūvētājiem, palīdzot viņiem viņu objektu pārdošanā (Imantas Pērle, Tomsona terases, Saules lāse, Tal Residence, utt.)

Aģentūra var palīdzēt ar kredīta saņemšanu, nozaudēto dokumentu atjaunošanu, aprēķināt visus nepieciešamos nodokļus un nodevas. Kā arī sadarbojas ar arhitektiem, dizaineriem, būvniekiem un citiem dienestiem, kuri var palīdzēt klientiem.

Kompānija var palīdzēt atrast nomniekus tirdzniecības un biroja centriem.

Aģentūras direktore izlaida mācību grāmatu un programmu „Darījumi ar nekustamo īpašumu”, kas ir pasniedzama Latvijas Universitātē.

Mākleru firmas cenas

  • Cenas atkarīgas no izvēlētā pakalpojuma, bet ir samērā viduvējas, sīkāk skaties šeit

Ja interesē citas mākleru firmas, tās var atrast šeit.

[yasr_overall_rating]