Pilat Real Estate
E-pasts
info@pilat.lv
Vietne
www.pilat.lv
Telefons
+371 2 7888678
Adrese
Toma iela 12/20, Liepāja

SIA “PILAT REAL ESTATE” ir nekustamo īpašumu kompānija, kas ir specializējusies un aktīvi darbojas Kurzemes un īpaši Liepājas reģiona nekustamo īpašumu tirgū un klientiem ir pazīstama ar zīmolu „PILAT”. Salīdzinoši īsā laikā, kopš dibināšanas, kompānija savu darbību ir attīstījusi arī citur Latvijā, piedāvājot klientiem pilnu pakalpojumu klāstu.

 

Ko piedāvā Pilat Real Estate

– Atrast klientu vēlmēm atbistošos nekustamos īpašumus

– Nopirkt, pārdot, iznomāt, izīrēt dzīvokļus, mājas, zemi, komercīpašumus, investīciju objektus

– Starpniecības pakalpojumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, t.sk.: 
– 
juridiskās dokumentācijas sagatavošanā

 Uzturēšanās atļauju kārtošanā

– Konsultācijas un nekustamā īpašuma novērtēšanu

– Aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu

– Īpašuma uzkopšanas un kravu pārvadājumu pakalpojumus

 

Kas ir Pilat Real Estate klienti

Pilat Real Estate klienti ir kā fiziskas, tā juridiskas personas, kas vēlas, lai viņu darījums ar nekustamo īpašumu tiktu īstenots korekti, droši, ērti un izdevīgi, maksimāli aiztaupot sev varbūtējos riskus.

Meklējot iespējas izdevīgi investēt nekustamajos īpašumos Latvijā, kā uzticamus sadarbības partnerus Pilat Real Estate izvēlas arī daudzi ārvalstu klienti, visvairāk no Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Kā aģentūra strādā? 

Kompānijas izaugsmi nodrošina tās profesionālā, jaunā un enerģiska komanda, ko vieno ne tikai bizness, bet arī pārliecība, ka Liepāja, tās apkārtne, Latvija ir lieliska vieta, kur dzīvot un attīstīt uzņēmējdarbību.

Jau no paša sākuma kompānijas sev izvirzītais mērķis ir bijis nodrošināt klientiem augstākā līmeņa servisu, strādājot ar lielu atbildības izjūtu, sniegt klientiem vairāk, nekā no mums sagaida. 

Pilat Real Estate, ka klientiem ir jābūt nevis apmierinātiem, bet ļoti apmierinātiem. Katrs no aģentūras darbiniekiem ir gatavs investēt savu laiku, zināšanas, pieredzi un personisko attieksmi, lai to īstenotu.

Mākleru firmas cenas

  • Cenas ir samērā pieņemamas – sīkāk par cenām skaties šeit

Ja interesē citas mākleru firmas, tās var atrast šeit.

[yasr_overall_rating]