realat
E-pasts
info@realat.lv
Vietne
http://www.realat.lv/
Telefons
+ 371 67210010
Adrese
Lāčplēša iela 57, Rīga, LV-1011

Realat ir nekustamo īpašumu aģentūra, kas pozicionēts uz veiksmīgu rezultātu sasniegšanu darījumos ar nekustamo īpašumu.

Tā spēj nodrošināt īpašuma iegādi, tirdzniecību, īri, nomu, darījuma noformēšanu u.c. Mērķis ir nodrošināt Klientam maksimālu pakalpojuma kvalitāti visos ar nekustamo īpašumu saistītos procesos.

Kāpēc Realat?

Pieredze – Vairāk kā 10 gadi uzkrātas zināšanas un iegūta pieredze, noformējot veiksmīgus dažāda tipa darījumus, līdz ar to Relalat aģenti ir kompetenti dažādos jautājumos un vienmēr spēs atrast atbilstošākos risinājumus.

Komandas darbs – Realat pārstāv – zinoši dažādu nozaru speciālisti, kuri saliedēti darbojās komandā, un dalās savā pieredzē.

Apmierināti klienti – Katru reizi, kad Klients ir pateicies par sniegtiem pakalpojumiem, darbiniekas jūtas gandarīti par sasniegto, jo viņu mērķis ir atvieglot klienta dzīvi, ietaupot laiku, un nodrošinot maksimālu darījuma efektivitāti.

Inovatīvi darba instrumenti un risinājumi:

  • Profesionālas foto sesijas;
  • Video materiālu filmēšana un montāža;
  • 360 panorāmas;
  • Aerofoto un video;
  • 3D vizualizācijas;

Realat apzinās, ka nekustamā īpašuma pārdošana ir atbildīgs solis, tieši tāpēc viņi spēj nodrošināt maksimālu pakalpojumu kvalitāti augstākajā līmenī.

Jūs varēsiet pārdot un noformēt nekustamo īpašumu pie Realat ar profesionālu atbalstu – ietaupot savu laiku un līdzekļus.

 

Īpašuma tirdzniecība/īre

Kāpēc ir īpašumi, kas stāv gadiem ilgi tirgū, par kuriem nav intereses, un gluži pretēji ir īpašumi, kas realizējas ļoti ātri? Ir daudzi faktori, kas ietekmē tirgus noietu –  cenas atbilstība tirgus pieprasījumam, īpašuma kvalitāte un citi. Mūsu mērķis ir piemērot pareizo pārdošanas stratēģiju jūsu īpašumam, lai tas maksimāli ātri atrastu savu jauno saimnieku.

Klienta meklēšana

Klienta meklēšanas process bieži patērē ļoti daudz laika, tā vietā varētu darīt savas iemīļotās lietas, kā piemēram: lasīt grāmatu, sportot vai vienkārši veltīt nedalītu uzmanību ģimenei un tml. Uzticiet mums savu laiku un mēs Jums garantējam pozitīvu  rezultātu!

Nekustamo Īpašumu Aģentūras Cenas:

  • Pēc vienošanās, gan zemas, gan ļoti augstas, atkarībā no vēlamā pakalpojuma – vairāk skaties šeit

Ja interesē citas mākleru firmas, tās var atrast šeit.

[yasr_overall_rating]

Darbinieki