Owner March 20, 2019 Visi no responses

Optimāls interjera dizains ir ne tikai perfekto mēbeļu izvēle un dekorācijas priekšmetu izkārtojums, svarīga ir kopējā  kompozīcija, ko rada visi telpas elementi. Griestu dekorācijām, apgaismojumam, grīdas segumam, sienu dizainam, bet arī telpas lielumam un formai ir liela nozīme.

Telpa ir ne tikai četras sienas, griesti un grīda, tā ir vieta, kurā personas uzturas, strādā, atpūšas, pieņem ciemiņus un rada atmiņas. Telpas atmosfērai ir jāaicina cilvēkus tajā uzturēties, ikvienam tajā ir jājūtas komfortabli un patīkami.

Interjera dizains un tā elementi

Interjera dizains ir spēle starp krāsu, gaismu un formu

Tiek izvēlētas mēbeles un dekorācijas priekšmeti, kas tiek saskaņoti ar konkrētās telpas sienu, grīdu un griestu dizainu. Krāsa un gaisma nav saistītas ar kādu konkrētu laikmetu. Krāsas ir spēcīgas, tās dod iespējas radīt telpas, kas manifestē savu nozīmīgumu. Formas dizainā lielākoties ir saistītas ar konkrēto laikmetu.

Interjera dizains ir saistīts ar spēli starp krāsu, gaismu un formu un katra šī elementa nozīmi attiecīgajā telpā.

Kreativitāte

Interjera dizains var būt tieši tik individuāls, kā pats dizaineris. Pašam dizainerim nemaz nav jābūt profesionālim, pietiek ar radošumu un izdomu, arī telpiskā domāšana palīdzēs plānošanas posmā. Nebaidieties uzņemties risku un spēlēties ar krāsām un materiāliem – dažādu krāsu un stila elementu pielietojums var palielināt telpas vizuālo pievilcību.

Doties uz rakstu ->

Owner November 20, 2018 Visi no responses

Īpašuma apdrošināšana ir kaut kas, par ko aizdomājas pilnīgi visi nekustamo īpašumu turētāji. Lai vai cik pārliecināts tu būtu, ka tev šāda apdrošināšana nav nepieciešama, vienmēr ir drošāk tomēr iegādāties to. Dzīvē notiek dažādi – it īpaši brīžos, kad tu to vismazāk gaidi.

Bet ir viena problēma – kuru apdrošināšanas uzņēmumu tad izvēlēties? Kura ir visizdevīgākā un piemērotāka tieši tev?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem, mēs visu izdarijām tavā vietā. Proti, apskatijām visas iespējamās apdrošināšanas firmas, kuras piedāvā īpašumu apdrošināšanu un izvēlējāmies tās, kuras ir vis atbildīgākās pret klientiem un visizdevīgākās.

Pietiek lieki runāt – ķeramies klāt!

Seesam

īpašuma apdrošināšana

Seesam ir viena no vecākajām apdrošināšanas firmām Latvijā, kura darbojas jau kopš 1993.gada. Tas jau vien liecina to, ka Seesam ir uzticams apdrošinātājs.

Uzņēmums piedāvā vairāk kā 10 dažādas apdrošināšanas iespējas, bet mums visvairāk interesē tieši īpašuma apdrošināšana.

Seesam nekustamā īpašuma apdrošināšana ir izveidota tā, lai nodrošinātu vispārīgu finansiālu aizsardzību, tāpēc vienlaicīgi ir iespējams apdrošināt mājoklī esošās mantas, īpašnieka civiltiesisko atbildību un īpašnieku un tā ģimenes locekļus pret nelaimes gadījumiem. 

Pie Seesam ir iespējams apdrošināt jebkādu nekustamo īpašumu neatkarīgi no tā vai tā ir tikai zeme vai māja, vai garāža.

Vēl, kas interestanti ir tas, ka Seesam piedāvā, pēc vienošanās, apdrošināt ēkas, kuras ir rekonstrukcijas stadijā.

Lai redzētu cenas – nepieciešams vai nu izveidot profilu viņu portālā, vai arī piezzvanīt un apjautāties uz Seesam kontakttālruni – 67 06 10 00

Doties uz rakstu ->

Owner October 22, 2018 Visi no responses

Hipotekārais kredīts ir aizdevums, par kuru aizdomājas gandrīz visi iedzīvotāji, kuri nevar atļauties sev iegādāties dzīves vietu par saviem līdzekļiem uzreiz.

Kurā bankā visizdevīgāk ņemt hipotekāro kredītu, kam pievērst uzmanību, kā izvērtēt dažādo piedāvājumu klāstu?

Šajā rakstā aplūkojam hipotekāro kredītu salīdzinājumu.

LUMINOR 

hipotekārais kredīts

LUMINOR potenciālajam kredītņēmējam procentu likmi nosaka individuāli, ņemot vērā kredītņēmēja ienākumus, sadarbību ar banku, kredītvēsturi un maksājumu disciplīnu.

Zemākā fiksētā procentu likme (PL) – 1,8%, taču visticamāk, ka Bankas piedāvājums nebūs zemāks par 2%.

Mainīgo procentu likmes daļu veido EURIBOR indekss un bankas noteiktā papildu likme. Atšķirībā no citām bankām, LUMINOR piedāvā 3, 6 vai 12 mēnešu mainīgo EURIBOR likmi, kas nozīmē, izvēloties mazāko termiņu – 3 mēnešu likmi, veiksmīgu apstākļu sakritības gadījumā, klienta ikmēneša maksājums var samazināties. Tajā pašā laikā tas ir zināms risks un nav tīkams risinājums klientam, kurš vēlas stabilitāti. Līdzīgi kā citas bankas, arī LUMINOR neņem vērā EURIBOR negatīvo likmi, tātad pie negatīva indeksa to pielīdzina nullei un PL nesamazinās.

Doties uz rakstu ->

Owner July 3, 2018 Visi no responses

dzīvokļu īre Rīgā

Tūkstošiem cilvēku Rīgā katru gadu meklē un izīrē dzīvokli Rīgā. Parsvarā tie ir studenti un vairākums cenšas atrast ne pārāk dārgu. Kāds cits atkal ieradies lai meklētu darbu un paliktu uz patstāvīgu dzīvi. Bet dzīvokļu īre Rīgā nemaz nav tik vienkārša un rožaina kā liekas no malas.

 

Apskatīsim kā to visu padarīt daudz vienkāršāku un patīkamu, lai izvairītos no dažādām problēmām ar kurām saskaras studenti un darba meklētāji.

Doties uz rakstu ->

Owner May 9, 2018 Visi no responses

banku dzīvokļu izsoles

Daudzi uzskata un domā, ka īpašumu var iegādāties tikai meklējot pie mākleriem, nekustamo īpašumu āgentūrām, sludinājumu portālos vai jaunajos projektos, bet pavism aizmirst par izsolēm un šodien konkrētāk parunāsim par konkrētu lietu – banku dzīvokļu izsoles.

Kādreiz domāju ka vispār izsoles notiek tikai kaut kādām antīkām lietām vai gleznām, bet iespējams arī kāds no jums domāja tāpat.

Jo Holivudas filmās taču bija tikai tāda veida izsoles un tas radīja nepreizi priekšstatu.

Doties uz rakstu ->

Owner April 9, 2018 Visi 2 responses

nekustamā īpašuma nodoklis

Bieži vien pērkot īpašumu, aizmirstam, ka būs taču jāmaksā arī nekustamā īpašuma nodoklis un aizmirstam, ka tas ir jāierēķina savās izmaksās pērkot māju, dzīvokli, vai jebkuru citu nekustamo īpašumu.

 

Kas tad tieši tiek aplikts ar nekustamā īpašuma nodokli?

Pēc “likumi” portālā pieejamās informācijas, ar nodokli apliek ķermeniskas lietas, kuras atrodas Latvijas Republikas teritorijā un kuras nevar pārvietot no vienas vietas uz otru, tās ārēji nebojājot- zemi, ēkas, tai  skaitā kadastra informācijas sistēmā reģistrētas, bet ekspluatācijā nenodotas ēkas un indženierbūves.

Nekustamā īpašuma nodoklis nav tas, kurš tiek piemērots pilnibā visiem īpašumiem.

Ne visi zin to, ka ir arī atvieglojumi un īpašumi, kuriem tas netiek piemērots.

Īpāšumi kuriem nepiemēro nodokli:

  • pašvaldības nekustamo īpašumu, kuru lieto dome, kā arī tās izvietotās iestādes, kuras tiek finansētas no pašvaldības budžeta līdzekļiem
  • ārvalstij piederošo īpašumu, kurš tiek izmantots tās diplomātisko
  • publiskos ūdeņus un zemi zem koplietošanas šosejām,ceļiem, pazemes ceļiem, tuneļiem, ielām, dzelzceļa sliežu ceļiem, pilsētas sliežu ceļiem, tiltiem, estakādēm;

Ar pilnu sarakstu par īpašumiem uz kuriem nekustamā īpašuma nodoklis neattiecas vari iepazīties šeit

Doties uz rakstu ->

Rudolfs December 11, 2017 Visi no responses

Cik maksā Zemesgrāmatas NoformēšanaŠis raksts paskaidro kas ir zemesgrāmata, cik maksā zemesgrāmatas noformēšana un visu citu, kas Tev būtu jāzin par un ap zemezgrāmatām.

Šeit visi Tavi jautājumi tiks atbildēti 😉

 

Kas ir zemesgrāmata?

Šajā rakstā uzzināsiet visu par zemesgrāmatu un zemesgrāmatas noformēšana pamatiem.

Tātad pēc šī raksta izlasīšanas mēs vairs nebaidīsimies no tā, ka nezinām likumu, zināsim soļus kuri mums jāsper pareizajā virzienā.

Likums jau tāds sīkums vien ir, bet sīkums, kuru būtu nepieciešams ievērot, ne tā?

Zemesgrāmatas ir publiskās grāmatas, kas nodibinātas tiesību korporācijai uz nekustamu īpašumu.

Saskaņā ar Zemesgrāmatu likumu visu 23 zemesgrāmatu nodaļu datu bāzes ir apvienotas valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā, kas ir uzskatāma par centrālo datu bāzi, no kuras tiek izplatīta informācija par visiem zemesgrāmatā ierakstītajiem īpašumiem valstī.

Zemesgrāmatu sistēma kalpo par balstu, lai gūtu saistību reālu nodrošinājumu.

 

Doties uz rakstu ->

Aldis December 9, 2017 Visi no responses

zemes īpašnieku tiesības

Ar nesenajām izmaiņām mums, katram varētu būt jautājumi par Zemes īpašnieku tiesībām, pienākumiem un atbildību.

Šis raksts visu paskaidros.

Turpini lasīt 😉

Zemes īpašnieku tiesības, pienākumi un atbildība

Īpašums mums var palīdzēt iegūt gan daudzas lieliskas attīstības un peļņas iespējas, gan realizēt savu sapni par sen sapņoto mājokli.Tāpēc ir svarīgi zināt zemes īpašnieku tiesības.

 

Kāpēc gan neiegādāties sev īpašumu kurš var atnest peļņu to pēc gadiem pārdodot vai izīrējot.

 

Dzīvoklis, mājoklis, biroja telpas, noliktava, zemes platība, u.c. – piemēri, ko var realizēt ar sev piederošo zemi.

Doties uz rakstu ->